تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید ورود ثبت نام سفارشات شما

 

 

 


خیلی خوشحالیم که اینجایید

ما یکسری جوون هستیم از نسل جدید  هنر-صنعت فرش، که دلمون می‌سوزه برای اینکه بهترین فرش دنیا رو ما تولید می‌کنیم ولی وضعیت مناسبی توی بازار نداریم؛ که حال فرش خوب نیست. 

 به‌جای اینکه غر بزنیم می‌خوایم یک گوشه کار رو بگیریم، می‌خوایم یک کاری بکنیم تا برای چیزی که دلمون می‌سوزه حرکتی کرده باشیم.

فکر کردیم و به این نتیجه رسیدیم که می‌تونیم سامانه‌ای رو طراحی بکنیم که به کیفیت فرش کمک بکنه، مخصوصا توی نسل جدید اهمیت این هنرصنعت رو بازیابی بکنیم و برای کسانی که می‌خوان مثل ما نقشی داشته باشن توی احیا و نگهداری از این دستاورد مهم کشور و بستری رو فراهم کنیم که به تولید با کیفیت فرش کمک کنه. البته که استادان بزرگ این صنعت هم همراه ما هستند. به هرحال هرچیزی که بلد هستیم از اونها یاد گرفتیم و خیلی خوبه که استادان قدیمی این کار رو در کنار خودمون داریم.

توی این سامانه می‌خوایم مواد اولیه با کیفیت رو تامین کنیم، تضمینش کنیم و حتی اگر که قالی‌باف مایل باشه خدماتی بهش می‌دیم مثل: رنگرزی، نظارت بر کیفیت کار، نظارت بر طرح و نقشه و تامین مصالح اولیه فرش‌بافی و اگه که اون استانداردهایی که ما وضع می‌کنیم رعایت بشه تضمین می‌کنیم که اون قالی رو خودمون بخریم.

یک مشکلی که می‌خوایم حل بکنیم اینه که کارگاه‌های قالی‌بافی، قالی‌باف‌ها برای خرید مصالح اولیه‌شون دیگه لازم نباشه مسافت خیلی زیادی رو برن بازار یا جایی که باید این مصالح رو تهیه کنند، ما براشون می‌فرستیم. ما می‌دونیم اگر شما دو ساعت لازم باشه پاشید برید بازار و خرید انجام بدید کل روزتون رو از دست دادید. بذارید ما اون روز رو حفظ کنیم، شما به کارتون برسید و رسوندن مواد اولیه، ابزار و هرچیزی که احتیاج دارید رو به ما بسپارید. توی باد، بارون و برف و کولاک می‌تونید روی سامانه آنلاین ایپک حساب کنید.